Lajme

Policët të shtrirë përtokë, si ndodhi aksidenti ku u plagosën dy efektivat

Dy efektiva policie mbeten te plagosur diten e sotme ne Tirane pasi u perplasen nga nje automjet. Burimet bene me dije se dy efektivat e repartit Shqiponja, kane qene duke patrulluar me motor ne momentin kur jane perfshire ne aksident.  Njeri prej efektivave duket edhe ne foto, teksa ka marre demtime serioze dhe qendron i shtrire ne ane te rruges  ne pritje te ambulances.

Njoftimi i policise: Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 10:05, në rrugën “Shkëlqim Fusha”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues R. K., 40 vjeç me mjetin motorr të policisë me drejtues E. M dhe pasagjer J. D,(punonjës policie në shërbim).

Si pasojë janë dëmtuar të dy punonjësit e policisë, të cilët u dërguan në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: