Lajme

Policia çon në stacion njërin prej sulmuesve të arrestuar, dalin pamjet

Policia çon në stacion njërin prej sulmuesve të arrestuar, dalin pamjet

Policia e Kosovës ka sjellë njërin nga të arrestuarit e sotëm të atyre që sulmuan Policinë e Kosovës në stacionin e policisë në Prishtinë.

Policia në njoftimin e fundit ka konfirmuar se ka vrarë tre nga sulmuesit dhe ka arrestuar një prej tyre. Ndërkaq, janë arrestuar edhe arrestimin e katër personave të dyshuar të cilët janë hasur nën posedim të radiolidhjeve, si dhe identifikimin e një sasie të konsiderueshme të armeve, municionit dhe pajisjeve të ndryshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close