Lajme

Policia e Tiranës në këmbë/ Zhduken dy persona pa lënë asnjë gjurmë

Dy persona nga Tirana kanë humbur prej ditësh kontaktet me familjet e tyre duke ngritur në këmbë policinë.

Blutë bëjnë me dije se familjarët e tyre janë paraqitur në komisariat dhe kanë denoncuar humbjen e tyre duke kërkuar vënien në lëvizje të policisë për gjetjen e tyre. Policia ka filluar kërkimin e të humburve te të afërmit, por edhe duke njoftuar patrullat nëse i shohin në rrugë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close