Lajme

Policia gjen 10 bimë kanabis në oborrin e një banesë, pranga kryefamiljarit, në kërkim i biri

Policia e Krujës ka zbuluar dhe sekuestruar 10 bimë kanabis të kultivuara në oborrin e një banese në zonën e Fushë Krujës.

Bimët narkotike ishin mbjellë nga babë e bir, konkretisht Kurt.D dhe djali i tij Altin.D.

Ky i fundit është shpallur në kërkim ndërsa i ati është arrestuar nga blutë e Krujës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close