Lajme

Policia greke arreston të riun shqiptar

Policia e Athinës ka vendosur në pranga një shqiptar, pasi akuzohet se trafikonte d rogë. Ndaj shqiptarit, i identifikuar si një 32-vjeçar, kishte dy urdhër arreste për trafik d roge.

Gjatë kontrolleve që autoritetet i kanë bërë në banesë kanë gjetur 5 kg e 475 gramë m arijuanë, 24 gram k okainë, 1 pistoletë me 7 fishekë, 2510 euro, 250 paundë, 2 peshore dhe 2 celularë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close