Lajme

Policia italiane prezanton makinat “Lamborghini”! Çfarë po ndodh në sheshin “Skënderbej”?

Në sheshin “Skënderbej” në Tiranë është bërë demonstrimi i përbashkët i forcave  të policisë shqiptare dhe asaj italiane.

Në këto foto shihet se policia italiane ka prezantuar makinat “Lamborghini”. Ky aktivitetit zhvillohet në kuadër të festimeve për përvjetorin e bashkëpunimit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close