Lajme

Policia në aksion/ Kontrolle blic në disa zona dhe lokale në Devoll, raportohet për të shoqëruar

Në zona të ndryshme në Devoll policia ka zhvilluar një operacion me qëllim goditjen e aktivitetit të lojërave të fatit. Në bazë të informacioneve të grumbulluara policia ka ushtruar kontrolle edhe në lokale të këtij qyteti.

Raportohet se disa persona janë shoqëruar në polici.

Mësohet se gjatë kontrolleve të ushtruara janë gjetur dhe sekuestruar aparate celulare me të cilat dyshohet që përdoreshin nga persona të caktuar për vendosjen e lojërave të fatit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close