fbpx
Lajme

Policia operacion blic në Vlorë

Policia e Vlorës është duke zhvilluar një aksion blic në disa lagje të qytetit. Siç raporton gazetari Elton Nika prej ditësh policia e Vlorës ka bërë plan masash lidhur me personat në kërkim apo personat me rrezikshmëri.

Mësohet se mbrëmjen e sotme po kryhen kontrolle të imtësishme të automjeteve te shtrenjta. Uniformat blu kanë ngritur postoblloqe në lagje të Vlorës ku dyshohet që mund të qëndrojnë persona të shpallur në kërkim, apo persona që i janë shmangur drejtësisë. Burime për bëjnë të ditur se plani i masave do të vazhdojë dhe në ditët në vijim

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button