Lajme

Porti i Vlorës vazhdon të mirëpresi turistët nga shtete të ndryshme të botës

Ndonëse është mbyllur zyrtarisht sezoni turistik veror, porti i Vlorës vazhdon të mirëpresi turistët nga shtete të ndryshme të botës.

Mëngjesin e kësaj të marte mbërriti në portin e qytetit bregdetar për herë të 3-të për këtë vit kroçera “La Belle De L’Adriatique” me 71 pasagjerë. Pas vizitës në port dhe në qytetin e Vlorës, turistët do të vizitojnë qytetin e Durrësit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: