Lajme

Postimi i Vlora Çitakut që bëri krenarë shqiptarët

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, e ka postuar në profilin e saj në Facebook atë që përfaqëson imazhin e forcës së gruas shqiptare – një fotografi ku duket së bashku me dy ambasadore të tjera shqiptare në këtë shtet gjigant.

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ajo është takuar me ambasadoren e Shqipërisë dhe atë të Maqedonisë, Floreta Lulin dhe Marigona Marku, me të cilat edhe është fotografuar e buzëqeshur.

Ky postim i ka bërë krenarë shumë shqiptarë, të cilët e kanë dëshmuar edhe me komentet dhe pëlqimet e tyre në këtë rrjet social.

Image

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close