Lajme

Pranga 38-vjeçarit në Vlorë

Një 38-vjeçar është ar restuar në Vlorë, pasi u kap me k okainë. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, shtetasi E.Xh u arrestua pas një k ontrolli fizik të ushtruar nga policia.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin E. Xh., 38 vjeç, banues në Sarandë, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar, u gjeten dhe u sekuestruan një sasi l ënde n arkotike e d yshuar k okainë,” njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: