Lajme

Pranga fierakut, nuk bindej as me urdhër mbrojtje. Ja çfarë bënte në shtëpi

Policia e Fierit ka arrestuar shtetasin me inicialet B.M., 54 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në mënyrë të përsëritur ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, si dhe ka thyer urdhërin e mbrojtjes ndaj motrës së tij, shtetases M.B.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close