Lajme

Prangosen 3 të rinj pranë vendit në Elbasan

3 të rinj janë vënë në p ranga pranë vendit ku ndodhi v rasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan. Me një makinë luksoze ata kanë kundërshtuar forcat e rendit për të mos kaluar në vendin që konsiderohet ende skenë k rimi. Të rinjtë a kuzohen se kanë kundërshtuar efektivët e policisë së Elbasanit dhe janë futur në zonën e rrethuar me shirit në lagjen “5 maji”.Ata janë shoqëruar drejt Drejtorisë së Policisë së Elbasanit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: