Lajme

Prej ditësh kërkohej, 67-vjeçari gjendet i pajetë

Një 67-vjeçar me iniciale K.G, është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme nga policia e Fierit. Sipas policisë, sot rreth orës 20:00, në fshatin Daullas është gjetur dyshohet i v etëv arur shtetasi K. G., 67 vjeç, banues në Fier. Ky shtetas është shpallur në kërkim në datë 30.07.2021 për largim nga banesa dhe sipas familjarëve vuante nga probleme të shëndetit mendor. Grupi h etimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: