fbpx
Lajme

Presidenti i TV 6+1 Vlora, Albert Deliaj, feston ditëlindjen mes miqve!

Presidenti i TV6+1Vlora, Albert Deliaj, feston ditelindjen mes miqve! I urojmë të ketë jetë te gjatë dhe sa më shumë suksese! Mirënjohje për njeriun që ka krijuar dhe ndërtuar një media për të gjithe dhe dritare e hapur për këdo! Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli mesazh urimi per Berti Deliajn:

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button