Lajme

Presidenti Meta poston foton nga Lungomare: Vlora e bukur në çdo kohë!

Presidenti i Republikës Ilir Meta këtë fundjavë, ka zgjedhur që ta kalojë pranë detit. Ai ka zgjedhur Vlorën Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërndarë një foto nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit jo të mirë. Meta shkruan “Vlora e bukur në çdo kohë”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close