Lajme

Presidenti Meta uron fundjavë të mbarë nga natyra e mrekullueshme e Ersekës

Presidenti i Republikës, Ilir Meta vijon të vizitojë bukuritë e natyrës shqiptare, duke iu bërë reklamë në mënyrë që turistët vendas dhe të huaj të vijnë në Shqipëri. Mëngjesin e sotëm Presidenti ka uruar një fundjavë të mbarë për të gjithë shqiptarët nga natyra e mrekullueshme e Leskovikut dhe Ersekës.

“Mirëmëngjes nga Sheleguri, ky vend i mrekullueshëm midis Leskovikut dhe Ersekës!
Ju uroj të gjithëve një fundjavë të mbarë!”- shkruan kreu i shtetit në Facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close