fbpx
Lajme

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Monikën

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri.

Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me bashkeshorten e tij, Monika Kryemadhin, teksa kane pozuar te qeshur e te shpenguar ne nje lendine.

Mesohet se kjo foto qe shoqeron urimin e Presidentit Meta per te gjithe shqiptaret ne festen e Shen Valentinin eshte realizuar vitin e kaluar ne Prevalle.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button