fbpx
Lajme

Prifti grek kapet duke bere veprime te pahijshme

Në mediat greke kanë nisur komentet pas një video të publikuar dhe të shpërndarë gjerësisht. Në të shihet një prift i cili kryen veprime të tur pshme me një të ri, që thuhet se është mino ren. Video tregon djaloshin që kontrollon paraprakisht rrugën dhe më pas kthehet, ndërsa prifti fillon dhe e prek.

Gjesti është kapur nga kamerat e sigurisë të një ndërtese aty pranë. Pas kësaj një debat i madh ka nisur edhe në rrjetet sociale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close
Back to top button
Close