Lajme

Prindërit braktisin fëmijën 3-vjeç, i mituri ndodhej brenda makinës te Liqeni Artificial

Një ngjarje sa e rëndë aq e pazakontë ka ndodhur në Tiranë. Një denoncim i mbërritur në faqen “JOQ” bën në ditur se në zonën e Liqenit Artificial, ku prindërit kanë lënë brenda makinës fëmijën 3-vjeç dhe janë larguar. Mësohet se pranë makinës ndodheshin forcat e policisë, nuk ka informacion se cfarë u bë me fëmijën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: