Lajme

Pro apo kundër operacioneve plastike? Njihuni me bukuroshen që përfaqëson Kosovën në Tajlandë

Frontina Gashi është bukuroshja nga Kosova që do të përfaqësojë shtetin e saj në Tajlandë në garën e më të bukurave të botës. Frontina tregon se gjithnjë ka besuar që do të triumfonte, pasi gjithnjë bukuria do të dalë në pah.  Sa i takon përfaqësimit të Kosovës, ajo tha se është një përgjegjësi dhe emocion i madh për të, pasi do të bëjë krenare gjithë vendin e saj.

“Në Kosovë nuk vlerësohet modelingu, dhe po mendoj që të largohem jashtë vendit. Nuk kam mundur ende që të përfaqësoj një kompani jashtë vendit”, është shprehur Gashi.  E pyetur nëse është pro apo kundër operacioneve plastike, bukuroshja nga Kosova tha se për momentin nuk e sheh të arsyeshme që të ndërhyjë në pamjen e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: