Lajme

Problematikët gjejnë strehë në Dubai, Artan Hoxha zbulon “skemën”: Policia i kap duke gjurmuar femrat e showbizit

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka zbuluar “skemën” për kapjen e “problematikëve” që gjejnë strehë në Dubari.

Në emisionin “Opinion”, Hoxha tha se Policia duhet që të ndjekë lëvizjet e personazheve të njohur për të zbuluar vendndodhjen e tyre. “Dubai është vend i sigurt për ta por gjurmohen kollaj. I gjen duke ndjekur Instagramin dhe lëvizjen e femrave të showbizit. Duke ndjekur ato… Gjithandej është e njëjtë: ndiq paranë!” “Duke ndjekur femrat, do të gjesh ata atje,” u shpreh gazetari.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close