Lajme

Pronari i klubit i ndoqi me makinë kuksianët dhe i qëlloi me armë. Si ndodhi vrasja në Prizren

Zbulohen detaje të reja nga vrasja në Prizren.

Fillimisht tre shqiptarët nga Kukësi kanë nisur sherrin me grushte dhe sende të forta në klub, për motive të dobëta.

Por në momentin që po largoheshin, pronari i klubit, Dibran Hoxhaj, i ka qëlluar me armë, duke plagosur dy prej tyre. Rrugës për në spitalin e Kukësit, 31-vjeçari i plagosur Visar Cengo ka humbur jetën, ndërsa i plagosuri tjetër Rufgen Shehu ndodhet në spital.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close