Lajme

Pronari i la në kompani me mirëbesim, shqiptari merr xhiron e majme ditore dhe largohet

Një person ka raportuar në polici se punonjësi ka marrë xhiron ditore me vlerë prej 1 mijë e 40 eurove. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës në Graçanicë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh. Rasti është kallëzuar dhe po hetohet si “Keqpërdorim i besimit”.

“Graçanicë, 19.10.2021-10:55. Ankuesi mashkull nga Kosova ka njoftuar se punonjësi i tij, mashkull, nga Kosova ka marrë xhiron në vlerë të 1040.99 euro dhe nuk e ka dorëzuar në kompani. Rasti duke u hetuar”, ka bërë të ditur policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: