Lajme

Protesta e 7 korrikut, Berisha përsëri thirrje: Të mblidhemi para kryeministrisë

Kryetari i Partisë Demokratike i zgjedhur nga Komisioni i Rithemelimit Sali Berisha ka ripërsëritur ftesën qytetarëve për tu mbledhur në protestën në 7 korrik para kryeministrisë.

Miq, përshëndetje të përzemërt dhe ftesë miqësore me këtë foto për tu mbledhur të gjithë në protestën kombëtare me 7/ 7/ 7 para Kryeministrisë” shkruan Berisha!

Sali Berisha ka njoftuar mbajtjen e një proteste më 7 korrik në Tiranë kundër rritjes së çmimeve dhe krizës ekonomike në vend.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close