fbpx
Lajme

Protesta në Kukës, Rama i quan “grup zoologjik”

Opozita e ka pritur me protesta kryeministrin Rama në Kukës dhe në Has, ku ai po zhvillon disa takime me banorët. Në nisje të takimit për anëtarësimet e reja, Rama i quajti opozitarët “një zoologjik”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button