Lajme

Prrenjas! 46-vjeçarja gjendet e vdekur në kasolle, dyshohet se…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas ku një 46-vjeçare është vetëvarur në kasollen pranë banesë së saj. Në trupin e viktimës nuk ka patur shenja dhune. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë: Në fshatin Stranik, Prrenjas, është gjetur, dyshohet e vetëvarur në kasolle pranë banesës pa shenja dhune shtetesia A.K., 46 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close