Lajme

PSD dorëzon listën në KQZ, Tom Doshi i pari në Tiranë

Tom Doshi është kandidati i parë i PSD në Tiranë. Vetëm pak para afatit të fundit, edhe PSD si partitë e tjera ka dorëzuar listën dhe Doshi rezulton i pari në Tiranë.

Ditë më parë ambasadorja amerikane, Yuri Kim dërgoi një paralajmërim të fortë se shqiptarët meritojnë kandidatë shumë më të mirë se Doshi i cili është shpallur non-grata. Tom Doshi do të renditet i pari edhe në Shkodër.

Lista e PSD në Shkodër: 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: