Lajme

Publikohet lista, ja kush janë personat më të kërkuar në Berat

Në vijim të publikimit të listës me emrat dhe fotot e personave më të kërkuar, Policia e Shtetit ka bërë publik sot 16 personat me te kerkuar ne Berat.

“Këta janë 16 personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Beratit. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike.” shkruhet në njoftimin e policisë.

Njoftimi i plotë i Policisë së Shtetit:

Këta janë 16 personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Beratit. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close