Lajme

Qafë-Botë, pranga shoferit dhe pasagjeres

Sekuestrohet një sasi droge në Qafë Botë. Mësohet se droga është sekuestruar mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:00. Bëhet e ditur se lënda narkotike, është gjetur në një automjet që po tentonte të kalonte drejt Greqisë, ndërsa në pranga ka rënë një 52-vjeçar nga Navarica e banues në Sarandë si dhe një 36-vjeçare nga Delvina, pasagjere ne mjet.

Trafik d roge, kapet në Qafē Botë sarandioti Qafë-Botë, sekuestrohet një sasi d roge. Ngjarja mbrëmjen e së mërkurës, rreth ores 20.00. Eshtë sekuestruar një sasi droge në një automjet që po tentonte të kalonte në Greqi. Eshtë vënë në p ranga drejtuesi, një 52-vjecar nga Navarica e banues në Sarandë si dhe një 36-vjecare nga Delvina, pasagjere në mjet. Detaje të tjera priten të zbulohen në orët në vijim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: