Lajme

Qafë Thanë/ Kapet furgoni me rreth 200 kg lëndë narkotike, destinacion Maqedonia

Policia e Elbasanit dhe FNSH kanë bllokuar një furgon me rreth 200 kilogramë kanabis pranë Qafë-Thanës.

Droga është gjetur në një furgun (fotoja sipër), e fshehur në shasi.

Raportohet se në këtë operacion kanë marrë pjesë dhjetëra forca policore si dhe FNSH-ja.

Pritet një reagim nga Policia e Shtetit për këtë operacion.

Vijon… 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close