Lajme

Qarkullonin me drogë në makinë, arrestohen 2 persona

2 persona janë arrestuar në Durrës pasi janë kapur duke qarkulluar me kanabis dhe kokainë në makinë.

Policia gjeti edhe shuma parash të dyshuara të përfituara nga kjo veprimtari kriminale. E. K., 35 vjeç dhe B. I., 25 vjeç iu gjetën konkretisht 112 mijë lekë dhe 200 €.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për veprime të mëtejshme procedurale, thuhej në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close