Lajme

Qentë sulmojnë gruan në Himarë, përfundon në spital, procedohet penalisht pronari

Një grua 62 vjeçe është sulmuar nga dy qen dhe ka përfunduar në spital për shkak të plagëve të marra.

Ngjarja ka ndodhur në Himarë, ku Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë për shtetasin E. K., 46 vjeç, banues në Himarë, për veprën penale “Braktisja e kafshës së shoqërimit”.

Ndaj tij ka bërë kallëzim shtetasja D. Ç., 62 vjeçe, banuese në Himarë, se e kanë sulmuar dy qentë e 46-vjeçarit dhe si pasojë ka pësuar dëmtime.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close