fbpx
Lajme

Qiriu për pak se nuk solli humbje jetë në Fier, shpëton mrekullisht 76 vjeçari

Një zjarr në një banesë në lagjen “8 Shkurti” në Fier për pak sa nuk i kushtoi shtrenjtë një 76 vjeçari nga ky qytet. Zjarri u shkaktua nga një qiri, njofton Policia. Fatmirësisht, i moshuari ka shpëtuar, ndërkohë zjarri thuajse e ka shkrumbuar banesën.

Njoftimi i Policisë Sot rreth orës 09:40, në lagjen “8 Shkurti” në katin e parë të një pallati, në banesën e shtetasit Ll. Xh., 76 vjeç, si pasojë e një qeriu të ndezur, ka marë flakë tapeti dhe janë djegur disa orendi. Nuk ka persona të lënduar. Shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close