Lajme

Ra nga kati i dytë i banesës, humb jetën 68-vjeçarja në Vlorë

Një grua ka humbur jetën sot në Vlorë. 68-vjeçarja dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së saj në qytetin e Vlorës.

E moshuara nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë si pasojë e dëmtimeve.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Sot, rreth orës 10:40, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, shtetasja A. M., rreth 68 vjeçe, dyshohet se ka rënë nga kati i dytë i banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën”, njofton policia e Vlorës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close