Lajme

Ra nga lartësia teksa punonte, transportohet me urgjencë në spital i riu në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një i ri ka mbetur i plagosur teksa punonte. Ngjarja ndodhi në rrugën “Papa Gjon Pali II”.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 02.09.2023, në rrugën “Papa Gjon Pali II”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi egjiptian A. M., 26 vjeç. Si pasojë 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close