Lajme

Radhimë/ Shoferi shmang mjetin me shpejtësi “skëterrë”, përplas makinat e parkuara anës rrugës

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Radhimë, ku janë përfshirë disa automjete. Paraprakisht, mësohet se shkak për aksidentin është bërë dalja nga rruga e një prej mjeteve, e cila ka devijuar për të shmangur përplasjen me një automjet tjetër që lëvizte me shpejtësi.

Si pasojë e daljes nga rruga, mjeti që ka devijuar është përplasur me dy mjete të tjera të parkuara, në anë të rrugës. Fatmirësisht nuk raportohet për lëndime në njerëz, por vetëm të konsiderueshme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close