Lajme

Rama dhe Veliaj firmosën për të zhvendosur shtratin e Lanës / VIDEO

Kreu i Partisë Demokratike nuk është ndalur as sot me denoncimin për Unazën e Re. Në një postim në Facebook, Basha shkruan se Rama dhe Veliaj firmosën për të zhvendosur shtratin e Lanës dh për të prishur shtëpitë e mbi 20 familjeve.

Në një postim në Twitter, Basha shkruan se këtë e bënë për t’i hapur rrugë projektit të mikut të ture trafikant.

“Rama dhe Veliaj firmosën për të zhvendosur shtratin e Lanës dhe për të prishur shtëpitë e mbi 200 familjeve! Këtë e bënë vetëm që t’i hapin rrugë projektit të mikut të tyre trafikant droge, ku do të pastrohen 60 milion euro të krimit. Ndaj ata nuk e duan Vetingun në politikë!”, shkruan Basha.


Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close