Lajme

Rama dhe Zaho përshëndesin nga Vunoi, ndalesë te lapidari i Dëshmorëve

Fundjava e ka gjetur kryeministrin Rama në jug të vendit me familjen. Mëngjesin e sotëm ai ka publikuar një foto me Zahon në fshatin Vuno të Vlorës teksa i tregon lapidarin kushtuar 17 dëshmorëve të Luftës  Antifashiste Nacional-Çlirimtare. Në mitingun përmbyllës të PS në Vlorë për zgjedhjet e 25 prillit, kryeministri Rama tregoi dashurinë që i biri ka për qytetin bregdetar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: