Lajme

Rama drekoi me familjen Lipa në Vlorë, babai i Duas me lëvdata: Një njeri me sharm

Kryeministri Edi Rama ka drekuar me familjen e Dua Lipës në Vlorë. Ka qenë babai i këngëtares me famë botërore, Dukagjin Lipa i cili ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale, ku shihet me kreun e qeverisë.

“Unë mendoj se kam bërë një mik. Një njeri me sharm të pastër”, ka shkruar Lipa krahas fotove të shkrepura nga vetë këngëtarja. Kujtojmë që prej disa ditësh. Dua ndodhet në Shqipëri bashkë me familjen dhe të dashurin, Anwar Hadid.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: