fbpx
Lajme

Rama e nis diten me fjalët e Muhammad Ali (Foto)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me fjalët e legjendës së boksit, Muhammad Ali. “Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre”, është shprehja e thënë nga legjenda e boksit, ndërsa Rama e cilëson këtë shprehje si fjalë të çmuar.

Pothuajse çdo ditë Rama publikon shprehje të personave të famshëm dhe me influencë, ndërsa ndonjëherë këto shprehje janë edhe si një mesazh i koduar për t’iu përgjigjur kundërshtarëve politikë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button