Lajme

Rama e nis ditën me një kartolinë vjeshte nga Puka e rilindur turistike

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të diele e ka nisur me një postim në facebook nga Puka e rilindur turistike. Kreu i qeverisë i uron ndjekësve një të diel të paqtë. “MIRËMËNGJES dhe me këtë kartolinë vjeshte nga Puka e Rilindur Turistike, ju uroj një të diel të paqtë”,-shkruan Rama në facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close