Lajme

Rama fton sërish studentët për dialog me një video humoristike

Kryeministri Edi Rama nuk është ndalur me ftesën që ka për të dialoguar me studentët që po protestojnë.

Në një postim në Instagram Rama shfaqet duke kërcyer me në sfond këngën e Elita 5 “E di se do të vish”, dhe shkruan “Jo keq dhe kjo jo keq”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close