Lajme

Rama i përgjigjet Metës: Boll e përdore presidencën si thes për atë farë LSI-je

Edi Rama ka reaguar në “Twitter” pas deklaratës së Ilir Metës duke e akuzuar sërish se po përdor Presidencën për LSI-në. Ndërsa Presidenti deklaroi sot se “Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë”, Rama në një farë mënyre i jep të drejtë dhe thotë ‘boll’.

“Ke të drejtë Ilir, Shqipëria nuk futet dot në thes, shumë mirë e paske thënë! Prandaj boll e përdore Presidencën e Republikës si thes për atë farë LSI-je dhe Presidentin e Shqipërisë si gojën e shqyer të atij thesi!” 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close