Lajme

“Rama ik, Rama ik”, Kryeministri: Unë s’iki po kujdes mos biesh, s’ia vlen për Lulin

Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë është duke zhvilluar një takim elektoral me qytetarët në Tiranë në zonën e “Pazarit të Ri”, në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit. Gjatë fjalës së tij ai është përballur sërish me thirrjen “Rama ik”, të një qytetari, i cili është shfaqur në ballkonin e një ndërtese afër vendit ku po zhvillohet takimi.

Thirrjes së tij Rama i është përgjigjur: “Ouuu, Ouu. Ore unë nuk iki, por kujdes mos biesh ti. Se nuk ja vlen të biesh për Lulin. Kujdes! Kujdes! Se patronazhistët shikojnë. Hajt futu brenda tani. Bravo e bëri detyrën. Se këta këtë thonë Rama ik dhe ikin vetë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: