Lajme

Rama ndan pamjet nga Bubqi dhe ka një mesazh për Bes Kallakun

Aktori dhe moderatori i spektaklit “Kosherja”, Bes Kallaku ka publikuar në Instagram një video, ku shfaqet Bubqi nga hapësira. Krahas pamjeve, ai ka shkruar me plot humor: “Çfarë eshte ajo gjeja aty Shako? Ai eshte fshati me i bukur n’bot Alban, fshati me i bukur n’bot. (3 here) #bubqicountry”.

Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë, kryeministri Edi Rama e ka rishpërndarë këtë postim dhe i ka kthyer një përgjigje Besit.  “Ku je Bes Kalluku ku je? Osht Bubq City jo country vlla, se country o i modh per Bubqin e vogel”, ka shkruar Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close