Lajme

Rama ndan videon nga atmosfera në Tiranë: Dhjetori i festave

Jemi në Dhjetor dhe atmosfera e festave ka nisur të ndihet kudo.Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një video për të treguar një pjesë të atmosferës festive në kryeqytet.

Në video duket “Fshati i festave” në qendër të kryeqytetit ku Rama ka bashkangjitur edhe një përshkrim. “Dhjetori i festave *Tiranë”, shkruan Rama.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close