Lajme

“Rama në panik, komentoni gjatë emisionit”

Ndërkohë që studentët vijojnë protestën maratonë kundër tarifave të larta universitare, për përmirësimin e kushteve në Konvikte etj, fltietet se kryeministri Edi Rama, do të jetë mbrëmjen e sotme në një përballje me studentët në një emision televiziv.

Lidhur me këtë gazetari Basir Çollaku ka publikuar një foto nga biseda në “Whatsapp” mes disa anëtarëve të Partisë Socialiste, ku kërkohet të ketë sa më shumë komente pozitive kur Kryeministri të jetë në emision.

“Rama ne panik lajmeron partine ti bejne qejfin online gjate emisionit ne Top Channel..urdher partie per normën e klikimeve dhe mesazheve..”, – shkruan Çollaku.

Për më shumë shihni foton e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close