Lajme

Rama ngacmon nusen në Libohovë, “Me vjehrrën mirë shkoni?” përgjigjia e saj e befason

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Libohovë, ku ka vizituar një bujtinë, e para që hapet për turistët në fshatin Labovë e Kryqit. Rama e ka nisur vizitën duke u freskuar tek burimi i fshatit, më pas ka parë nga afër bujtinën me disa dhoma që drejtohej nga nënë Maria.

Nuk ka munguar dhe një ngacmim për nusen e shtëpisë, të cilën e ka pyetur për marrëdhënien me vjehrrën.

“Me vjehrrën mirë shkoni?”, ka qenë pyetja e Ramës për nusen. Teksa ajo i është përgjigjur: “Super, më mirë se mund ta mendoni”.

“☀️????❤️Labovë e Kryqit, Libohovë – Në bujtinën “Maria”, shtëpia e parë që hapet për turistët në këtë fshat plot histori, falë mbështetjes sonë nga Skema Kombëtare e Financimit prej AZHBR, për ngritjen e bujtinave turistike dhe agroturizmave në fshatin shqiptar, ku ndërthuren tradita dhe modernia, në funksion të zhvillimit të ekonomisë familjare, lokale dhe kombëtare ???????? ????☺️

#BeautifulAlbania????????❤️ #SkaKohëPërPushim????‍♀️????????‍♂️”, shkruan Rama në facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: