Lajme

Rama nxjerr pamjet e veçanta nga restaurimi i muzeve në Gjirokastër (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me disa pamje të veçanta nga puna për restaurimin e muzeve në qytetin e vjetër të Gjirokastrës.

Në vijim pamjet dhe postimi i plotë i Ramës në Facebook:  MIRËMËNGJES dhe me punën që vazhdon pa pushim për restaurimin dhe sistemimin e muzeve të trashëgimisë sonë kulturore në Gjirokastër, ju uroj një fundjavë të mbarë

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close